Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Annonse
Annonse

Vi som jobbar her

Annonser/design/marknad

E-post til annonse: annonse@mre.no Tlf.: 70 07 44 22.


Randi Sandnes Våge

Grafisk designer/marknadskonsulent

E-post: randi@mre.no

Anne Leira Rotevatn

Kundemottak/marknad og annonser

Tlf. 70 07 44 22

E-post: anne.rotevatn@mre.no



Rune Hauge Aarflot

Marknad/Prod. ansvarleg

Tlf. dir.: 70 07 44 26

Mob. tlf.: 915 74 617

E-post: rune@aap.no






Redaksjonen



Liv Jorunn Nyhagen

Journalist

Tlf. dir.: 70 07 44 23

Mob. tlf.: 476 46 541

E-post: liv@mre.no

Tonje-Marie Aarflot

Journalist/grafisk/administrasjon

Tlf. dir.: 70 07 44 29

Mob.tlf.: 920 56 517

E-post: tonje@mre.no


Erling Olav Storegjerde

Journalist

Tlf. dir.: 70 07 44 25

Mob.tlf.: 469 66 279

E-post: erling@mre.no
Tore Aarflot

Redaktør/Dagleg leiar

Tlf. dir.: 70 07 44 21

Mob. tlf.: 995 22 999

E-post: tore@mre.no

Medl. av Rotary Volda

Leiar i støttegruppa for Sivert Aarflot-museet


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!